Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Bahreyn

Bahreyn Satılık Emlak

Basra Körfezi'nde 30'dan fazla ada içeren bir ülke olan Bahreyn, antik çağlardan beri önemli ticaret yollarının merkezinde yer almaktadır. Modern başkenti Manama'da Bahreyn'in bölgede binlerce yıldır gelişen antik Dilmun uygarlığından ünlü Ulusal Müzesi sergileri var. Yaklaşık 329.510 kişilik bir nüfusa sahip olan eyaletteki en büyük şehirdir, ancak metropol alanı Bahreyn vatandaşlığının yaklaşık dörtte birini, yaklaşık 628.000 nüfusu aşmaktadır.

Körfez'in İncisi olarak bilinen ve adlandırılan Bahreyn Krallığı, ünlü bir uluslararası iş merkezi ve hem yaşamak hem de çalışmak için gurbetçilerin gözde mekanı. Bahreyn Krallığı'nın bu artan potansiyeli, yatırım destinasyonlarının ve cazibe merkezlerinin çoğunda açıkça görülebilir.

Son beş yılda Bahreyn bir yatırım dalgası ve yeni gelişmeler gördü. Bahreyn her zaman aktif bir kiracı piyasası olmuştur, ancak şimdi son yıllarda Bahreyn'de satılık mülklerle ilgili işlemlerde belirgin bir artış olmuştur. Peki, bunun gerçekleşmesi için neler değişti?

Uygun fiyatla mülkler için teklif ve talep. Bahreyn'de satılık mülk talebi son kullanıcılar tarafından her zamankinden daha fazla yönlendiriliyor.

Büyüyen bir turizm ekonomisi, aslında toplam 13 milyar BD, yolcuların kapasitesini 14 milyona çıkaracak olan mevcut havalimanının genişletilmesini içeren turizm ve altyapıya yatırım yaptı. Dahası, Suudi setinin genişlemesi yol kapasitesini% 132'ye kadar artıracak.

Gayrimenkul düzenleme otoritesi kesinlikle yerel gayrimenkul yatırımlarını çeşitli şekillerde artıracaktır. plan dışı mülkler için gerekli olan zorunlu dosyalama hesapları gibi yasalar oluşturmak tüketicinin korunmasını artıracak ve bu da Bahreyn'de satılık mülk satın almak için daha fazla karar almasıyla alıcılara büyük güven sağlayacaktır.

Bahreyn'deki gayrimenkul profesyonellerinin eğitimi ve gelişimi de, daha fazla verimlilik ve daha iyi hizmet sağlayacak bir sektördeki etik uygulamaları, sorumlulukları ve profesyonelliği garanti edecek önemli bir değişikliktir.

Dijital teknoloji oyunu değiştirecek. Bahreyn'de satılık bir mülk satın almak veya bir ev kiralamak istiyorsanız, doğru mülk hiç bu kadar verimli olmamıştı, şeffaf, uygun.
Çevrimiçi portallar ve mobil uygulamalar, herkesin her tür emlak listesini görüntülemesini ve Bahreyn'de satılık mülkün fotoğrafları ve ayrıntılı açıklamalarının yanı sıra farklı alanlardaki fiyatları daha iyi anlamasını kolaylaştırır. Bununla birlikte, teknoloji, tüketicilerin ve endüstri profesyonellerinin pazarla etkileşimini değiştirmeye ve iyileştirmeye devam ettikçe, gayrimenkul dünyasındaki buzdağının sadece görünen kısmı

  •  
    Bahreyn'e taşınmak: emlak yatırımınız için bilmeniz gereken her şey

    Basra Körfezi'nin kalbindeki 30'dan fazla ada ile Bahreyn, antik çağlardan beri çeşitli ticaret yollarının merkezidir. Başkent Manama, çok ünlü ulusal müzeye ev sahipliği yapmanın yanı sıra, keşfedilecek bu ulusun geleneğine, kültürüne ve güzelliklerine, baharatlardan, kumaşlara, mimarlığa hayran ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 2862

Satilik Villa, Bahreyn, Manama, Manama, center

5,328,050.00TRY
Satilik
Villa

290 m²
Tesis içerisinde ortak yüzme havuzu 40m2, 5 adet klima ünitesi, banyoda 60lt elektrikli boyler, çelik kapı, duşakabin, kapı ve pencereler üzerinde PVC...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB